Kurumsal

Kurumsal

rusyaturlari.com Hakkında

2014 yılında “En yeni ve iyi Rusya turlarını, en güncel iletişim ve bilgisayar teknolojilerini kullanarak misafirlerine ulaştırma” ilkesiyle yola çıkan rusyaturlari.com, geçen 4 yıllık süreçte sektörünün önde gelen ve tercih edilen tur sitesi ve firması olmayı başardı.

2014 yılından bu tarafa binlerce yolcusunu Rusya ile tanıştıran rusyaturlari.com, majör destinasyon olarak tüm Rusya’yı kapsadığı için hem yolcularına profesyonel tur hizmetlerini en uygun fiyatlara sundu hem de %96’nın üzerinde bir memnuniyet oranını yakalayarak sektöre işinde ne kadar özenli davrandığını bir kere daha kanıtladı.

Rusya’yı baştan başa gezmek isteyen değerli yolcularımız ve yolcu adaylarımıza sunduğumuz destinasyon çeşitliliğinin yanı sıra farklı keşif seçenekleri de sunarak Rusya’yı daha derinlemesine ve farklı açılardan tanıma olanağı sunduk. Bu kapsamda başta Moskova ve St. Petersburg olmak üzere tüm Rusya’yı ( Rusya’ya kadar olan yolculuk uçak ile sağlanmaktadır. ) ister kara turu ile ister gemi turu ile isterlerse de tren turları ile gezebilir, daha önce gördükleri yerlerde bile “ görmediklerini ” görebilirler.

Bunun yanı sıra rusyaturlari.com olarak kurumsal çözüm ortağı olduğumuz 10’larca başta fuar firmaları olmak üzere firmalarımızın da güvenlerini kazanıp, hizmetlerini sağlayabilmiş olmanın da mutluluğunu yaşıyoruz.

Sizde bu deneyimin bir parçası olmak ve deyim yerinde ise “ işimiz gücümüz Rusya ” diyebilecek kadar bilgi sahibi olduğumuz Rusya’yı bizimle gezmek isterseniz buradan turlarımıza göz atabilir veya buradan iletişim sayfasına gidip bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Mutlu günler dileriz.

rusyaturlari.com Ekibi